Stropní LED bodové svítidlo ZAHRA 6664 4x5W lesklý chrom Rabalux

Elegantní LED bodové stropní svítidlo ZAHRA 6664 4x5W lesklý chrom více

Cena
2 920  Kč (vč. DPH) 2 413  Kč (bez DPH)
Žárovka
Žárovka je zabudovaná

Dostupnost
Na dotaz, obvykle do týdne
Objednací číslo
6664

Stropní LED bodové svítidlo maďarské značky Rabalux ZAHRA 6664 v elegantním provedení ve tvaru lišty je vhodné  jako centrální osvětlení v moderním interiéru. Stropní bodové svítidlo ZAHRA 6664 je určeno k montáži na svislou zeď nebo strop a je čtyřsměrovým svítidlem, což znamená, že si jednotlivé reflektory můžeme nastavit přesně na místa, která potřebujeme nejvíce osvítit. Stropní svítidlo Rabalux 6664 má dvě ramena, které je možno směrovat dle potřeby.  Toto svítidlo Ravalux 6664 je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů: kov a plast. Nástěnné bodové svítidlo má povrchovou úpravu v barvě lesklý chrom v kombinaci s hedvábně lesklým chromem. Stínidla bodovky jsou vyrobeny z odolného plastu v bílé barvě a lze je otáčet libovolně do všech směrů - lze tedy ovlivnit i tok světla. Moderní bodové svítidlo Rabalux 6664 patří k sérii ZAHRA, které nabízí celou škálu svítidel, jež lze mezi sebou skvěle kombinovat. Bodové stropní svítidlo ZAHRA 6664 bude ozdobou vašeho interiéru.

Jedná se o svítidlo využívající technologii LED, díky které se značně snižuje spotřebovaná energie a maximalizuje se životnost. Zdroj světla tvoří LED čip, díky kterým svítidlo dosahuje vysoké svítivosti. Svítivost je 1600lm (více jak 100W žárovka), spotřeba LED svítidla je pouhých 20W. Barva světla je warm white 3000K (teplá bílá). Svítidlu nevadí časté zapínání, vypínání ani nepřetržité svícení.

Bodové stropní svítidlo Rabalux 6664 série ZAHRA je vhodné jako centrální osvětlení a svým vzhledem a provedením se hodí jak do obývajících pokojů, ložnicí, tak i do studentských pokojů atd.

Objednací číslo: 6664
Výrobce: Rabalux
Kategorie: Interiérové osvětlení
Dostupnost: na dotaz, obvykle do týdne
Styl: Moderní
Interiérová rozdělení: Stropní | Bodová
Materiál: Kov
Barva: Lesklý chrom
Výška (mm): 75
Šířka (mm): 225
Délka (mm): 930
Krytí IP: IP 20
Patice (závit): LED čip
Typ zdroje: LED svítidlo
Napětí (V): 230V
Příkon (W): 4x5W
Energetická třída: A+
Barva světla (K): teplá bílá, 3000K
Světelný tok (lm): 1600lm
Stmívání: Ne
Senzor: Ne
Žárovka: Žárovka je zabudovaná