Vestavné podhledové LED svítidlo RAFA WSQ-6W/4100 bílá IP20 Ecoplanet

Moderní elegantní LED vestavné svítidlo RAFA WSQ-6W/4100 bílé více

Cena
230  Kč (vč. DPH) 190  Kč (bez DPH)
Žárovka
Žárovka je zabudovaná

Dostupnost
Na dotaz, obvykle do týdne
Objednací číslo
LED-WSQ-6W/4100

Vestavné svítidlo od společnosti Ecoplanet RAFA LED-WSQ-6W/4100  je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů: kov a plast, který má povrchovou úpravou v bílé barvě. Zápustné svítidlo využívá technologii LED, díky které se značně snižuje spotřebovaná energie a maximalizuje se životnost. Zdroj světla tvoří 30 vysocesvítících SMD LED diod, díky kterým svítidlo dosahuje vysoké svítivosti (srovnatelné s klasickou žárovkou o příkonu 40 W). Barva světla je cool white 4100K (denní bílá). Nevadí mu časté zapínání, vypínání ani nepřetržité svícení. Vestavné svítidlo RAFA LED-WSQ-6W/4100 bude ozdobou vašeho interiéru.

Rozměr zápustného svítidla v moderním čtvercovém tvaru je 12cmx12cm. Zápustnou hloubku má pouhých 1,2cm.

Vestavné svítidlo značky Ecoplanet RAFA LED-WSQ-6W/4100 má dvojitou izolaci, třídu ochrany II neboli s dvojitou izolací nevyžadují uzemnění. Vodiče jsou chráněny dvojitou vrstvou izolace, při kontaktu s jakoukoliv částí svítidla tedy nemůže dojít k úrazu elektrickým proudem a dále je možno ho montovat na hořlavý povrch. Součástí svítidla je proudový zdroj a pružinové spony, kterými je svítidlo uchyceno ke stropu.

Součástí vestavného svítidla LED-WSQ-6W/4100 je 30 vysocesvítících SMD LED diod. Výhodou těchto LED diod, je jejich úspornost až 85% energie. Svítivost je 420lm a spotřeba je pouhých 6W. Barva LED diod je cool white 4100K - studená bílá.

Zápustné svítidlo RAFA LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Se svítidly Philips LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.

Velké světlo, malý bod. Toto zápustné světlo může být sice malé, ale jeho světlo je velké a dost jasné na osvětlení jakéhokoli prostoru, což zaručuje jediné - pozornost na vašem systému osvětlení přitáhne jeho průzračné, oslnivé světlo.

Objednací číslo: LED-WSQ-6W/4100
Výrobce: Ecoplanet
Kategorie: Podhledová svítidla, světla
Dostupnost: na dotaz, obvykle do týdne
Příspěvek na recyklaci: 4.80 Kč
Styl: Moderní
Interiérová rozdělení: Podhledová | Vestavná
Materiál: Kov | Plast
Barva: Bílá
Výška (mm): 12
Šířka (mm): 120
Délka (mm): 120
Krytí IP: IP 20
Patice (závit): LED čip
Typ zdroje: LED svítidlo
Napětí (V): 230V
Příkon (W): 6W
Energetická třída: A++ | A+ | A
Barva světla (K): denní bílá, 4100K
Světelný tok (lm): 420lm
Stmívání: Ne
Senzor: Ne
Žárovka: Žárovka je zabudovaná

Související produkty